Svetové inšpirácie Späť na zoznam

Lucia Husenicová
Lucia Husenicová 10.7.2018

RAK Porcelain - dizajn a kvalita z Emirátov

Krátka história 
Poskytovanie vízie do reality bolo úspešným príbehom RAK Porcelain, ktorý sa začal písať v roku 1989 pod taktovkou Sauda bin Saqr Al-Qasimiho. Postupom času sa RAK Porcelain stal jedným z popredných výrobcov porcelánu na svete. Firma sa rozprestiera na ploche 65 000 m2 s výrobnou kapacitou 28 miliónov kusov porcelánu ročne. RAK Porcelain je pojem, ktorý spája technológiu, tvorivosť, dizajn do originálneho a kvalitného produktu. V súčasnosti spolupracuje s viac ako 20 000 hotelmi po celom svete.

Kolekcia Lyra


Ako sa vyrába RAK Porcelain?


Fungovanie spoločnosti RAK Porcelain v roku 2018
RAK Porcelain ponúka vysoko kvalitný produkt s množstvom tvarov navrhnutých poprednými dizajnérmi produktov na stolovanie pre hotelový segment, reštaurácie a pohostinstvá za pomer medzi kvalitou a peniazmi. S vášňou pre dokonalosť slúži najlepšiemu produktu, ktorý spĺňa potreby a požiadavky priemyslu HORECA, pokiaľ ide o dizajn, kvalitu a praktickosť použitia v rýchlo-rozvíjajúcom sa prostredí.

Kolekcia Metalfusion

Našou silou je:
- zastúpenie prostredníctvom dobre zavedenej distribučnej siete vo viac ako 135 krajinách; 
- pôsobenie na všetkých piatich kontinentoch, ktorá nás ľahko sprístupňuje pri spoločnom kontakte.

Záväzkom RAK Porcelain je poskytnúť zákazníkovi to najlepšie, čo dokážeme. Budeme sa naďalej učiť, niekedy improvizovať, ale najmä snažiť sa vyniknúť z davu a prijímať nové výzvy, aby sme sa uistili, že práve produkty od RAK bude preferovanou voľbou porcelánového riadu na celom svete.


Hodnota, kvalita, funkčnosť a dizajn - to je Rak Porcelain.


Kolekcia Impala & Ruby

Kvalitný porcelán od RAK je:

 • ODOLNÝ VOČI MECHANICKÉMU POUŽÍVANIU - výnimočná tvrdosť porcelánu RAK ochráni produkt pred poškodením a je jednoduché ho uskladniť.
 • VHODNÝ DO PARNEJ AJ TEPLOVZDUŠNEJ RÚRY - rúra od RAK chráni produkty a postupne zvyšuje teplotu, aby zabezpečila jemnú prípravu jedla a udržala jeho chuť dlhšie.
 • VHODNÝ DO MIKROVLNEJ RÚRY - RAK Porcelain zabezpečuje varenie alebo rýchle ohriatie jedla bez zmeny na chuti.
 • VHODNÝ DO UMÝVAČKY RIADU - glazúra a hladký smalt umožňuje rýchlo a jednoducho umyť riad. Vďaka kvalite porcelánu je možné ho umývať aj v umývačke riadu.
 • ODOLNÝ VOČI TEPLOTNÝM ROZDIELOM - porcelán od RAK je možné presúvať z mraziarne do horúcej rúry  a späť bez ujmy na kvalite produktu.
 • HYGIENICKÝ - RAK Porcelain je 100% prírodný, bezolovnatý  a neporózny produkt, ktorý neabsorbuje mastnotu, pachy a baktérie, a tým zaručuje optimálnu hygienu. 


  Kolekcia Karbon

  Kolekcia Allspice

  Spracované: Natália Kuricová
  Zdroj: RAK Porcelain 2018

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info